ELEKTRİK PROJE ÇİZİMİElektrik Proje Tasarımı
Tesislerinizin ihtiyacina uygun tüm proje ve etüd çalismalari uygulamaya yönelik teknik degerlerine uygun olarak titizlikle hazirlanir, bilindigi gibi ülkemizde projesiz yapilarin uygulamaya geçiste yasadigi sikintilara mahal vermemek için istek ve ihtiyaçlariniza uygun projeler üretiyoruz.Tüm projelerimizin kontrollük hizmetini verebilecek teknik yapıya ve tecrubeye sahip ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Proje Aşamalarımız

» Raporlama: Tesisin işletme fonksiyonlarını sağlayacak sistemler seçilir, ayrıntılı bir şekilde anlatılır, bunlara ilişkin alternatif çözümler sunulur, yapılabilirlik ve ekonomiklik açısından etüt edilir.

» Avan proje: İşletme fonksiyonlarına uygun olan gerilim dağıtım sistemi proje üzerinde gösterilir, panoların yerleşimi, tahmini güç ve aydınlatma hesapları yapılır ve örnek tekhat şemaları hazırlanır.

» Uygulama projesi: Elektrik tesislerinin avan projesinde belirlenen sistemlere uygun ve detaylı olarak tarif eden açıklamalar, çizimler, teknik özellikler, hesaplar ve şartnameler ile tamamlayıcı dokümanlardan oluşturulur.

» Kesin projesi: İmalat ve montajı tamamlanarak işletmeye alınma aşamasına gelmiş olan ve elektrik tesislerinin tamamlanmış durumunu gösteren projedir. Bu proje uygulama projesi esas alınarak hazırlanır.